Fizioterapeits bērniem
Pavisam mazajiem
Pie mums tiek gadīti gan tikko dzimuši bērniņi, gan mazi rāpotāji, stāgāt gribētāji vai tieši otrādi - mazuļi, kas "nekur nesteidzas".
Ikviena raize, kas nodarbina vecāku prātu, neļauj pilnvērtīgi nodoties priekam, kas nāk kopā ar mazuļa ienākšanu ģimenē. Vēl jo vairak, ja tā ir saistīta ar mazuļa veselību. Tāpēc, ja ir bažas par bērniņa fizisko attīstību, tad iesakām apmeklēt fizioterapeitu vismaz vienreiz, lai konsultācijas laikā noskaidrotu, vai šīm bažām ir pamats un kādi ir iespējamie risinājumi.
Fizioterapeits pirmskolas/ skolas vecuma bērniem
Mēs palīdzēsim atbildēt uz jautājumu, vai Jūsu bērns attīstās pareizi. Tāpat arī radīsim kopīgu risinājumu, ja izrādīsies, ka iejaukšanās būs nepieciešama.
Fizioterapija pirmskolas un skolas uzsācēju vecumā visbiežāk saistās ar raizēm par stāju, pēdu, ceļgalu novietojumu ejot un stāvot.
Vecākiem tās ir īstas galvassāpes, jo ikdienas dzīves virpulī to "nokontrolēt" paliek aizvien grūtāk un arī vecākiem sāk izsīkt spēki, jo šobrīd ir informācijas pārpilnība. Pie tam, ne vienmēr šī informācija, ko varam atrast mēdijos vai sociālajās saziņas platformās vispār atbilst patiesībai.
Fizioterapeits pusaudžiem
Ikviens pusaudzis grib justies pārliecināts, skaists, pieņemts sabiedrībā. Un mēs, kā vecāki, no visiem saviem sirds dziļumiem viņiem vēlam izaugt lieliem, stipriem, pašpārliecinātiem, veiksmīgiem un veseliem.
Pusaudžu vecums nāk ar dažādiem izaicinājumiem un jāsaka, ka arī fiziskās attīstības ziņā, šis ir kritisks periods. Bieži vien mēs neizprotam savus pusaudžus, nevaram ne par ko vienoties, bet ir lietas ar kurām mēs tik un tā varam viņiem palīdzēt, pat par spīti sākotnējai pretestībai. Un šajā ceļā mēs Jums varam nākt palīgā ar skaidru redzējumu par veicamajam pasākumiem. Tāpat arī bērni biezi vien vienu un to pašu informāciju no sveša cilvēka mutes uztver pavisam savādāk, piekritīsiet, vai ne?
Pusaudžu vecumā nopietni jāpievērš uzmanība bērnu stājai un gaitai, ja tas vēl nav izdarīts pirms tam. Jo šis periods ir vēl pedējā iespēja kardinālām stājas izmaiņām. Atgādinājums " sēdi taisni" nestrādā, godīgi sakot, tas vispār ir bezjēdzīgs. Stāja ir dabisks ķermeņa stāvoklis, kura noturēšanai nav vajadzīga piepūle. Ja ar stāju bērnam viss ir kārtībā, atgādinājums "sēdi taisni" nav vajadzīgs un bērns sēž taisni pat nepiepūloties. Stāja ir svarīga ne tikai fiziskai veselībai, bet arī garīgai, tā ir ar mums visu mūsu mūžu. Ja bērns ir apmierināts ar savu ķermeni (tātad arī stāju) arī viņa pašpārliecība par sevi aug, viņš izaug laimīgs un vesels.